۰۴ خرداد ۱۳۹۶

وب سایت مجلل

یک سایت با امکانات زیر و نمونه ی زیر طراحی شده توسط شرکت آوای هوشمند سام با قیمت بسیار معقول تقدیم شما خواهد شد

ویژگی های این سایت

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا

سایت مجلل در تمامی دستگاه ها به خوبی و بدون مشکل قابل مشاهده است، این بدین معنی است که سایت، ساختاری کاملا واکنشگرا دارد و خود را به اندازه صفحه نمایشگر تنظیم می کند.

راه اندازی آسان

سایت مجلل به صورت بسته نصبی ارائه می شود و راه اندازی آن فقط ۳ دقیقه زمان بر است. شما بعد از راه اندازی بسته نصبی سایتی دقیقا مشابه نمونه دمو را خواهید داشت. جای نگرانی نیست، اگر در راه اندازی بسته نصبی مشکل دارید کافی است به راهنمای ارائه شده به همراه محصول نگاهی بیندازید تا آموزش را به زبانی گویا فرا بگیرید.

کنترل کامل هدر و منو

منو ها و هدر به آسانی از پنل مدیریت قابل کنترل هستند، شما می توانید فوتر را نیز به آسانی ویرایش کنید. سایت مجلل برای ساده کردن تمامی فرایند های راه اندازی آماده است. با ما همراه باشید.

سبک و سریع

من وب سایت های کند و سنگین را دوست ندارم شما چطور ؟ در مجلل شما می توانید احساس سبکی یک پوسته را به راحتی حس کنید. بهنیه سازی شده به همراه سئوی عالی و تست توسط برترین سایت ها فقط برای راحتی بیشتر شما انجام شده است تا لذت کار با وردپرس را با سایت مجلل تجربه کنید. وظیفه ما پاسخگویی است اگر به مشکل برخوردید کافی است با مشخصات پشتیبان که بعد از خرید برای شما نمایان می شود در تماس باشید.

 

پیش نمایش وب سایت