تخفیفات تابستان تاپایان: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
بزن بریم فروشگاه

قوانین و مقررات آواسام

قوانین و مقررات آواسام
مطالعه شده توسط : ۱۱۱۳۸ نفر
بروزرسانی : 3 سال پیش

استفاده از تمامی خدمات و محصولات وب سایت avasam.ir منوط به رعایت قوانین و مقررات وب سایت آواسام میباشد که در زیر لیست شده است. پس لطفا قبل از استفاده از تمامی خدمات و محصولات آواسام قوانین را به دقت مطالعه کنید و اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

قوانین وب سایت آواسام

 1. حق نشر تمام محتویات این وب سایت محفوظ است و هرگونه تقلید و کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
 2. محصولات خرید شده برای استفاده ی شخصی میباشد در صورت فروش یا واگزاری به شخص دیگر ، از نظر قانونی ممنوع و از نظر شرعی کاملا حرام اعلام میشود.
 3. لاگ عملیات و تاریخچه ی عملکردهای شما در وب سایت جمع آوری میشود و در صورت درخواست مراجع قضائی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت پس از وب سایت در جهت سالم و صحیح استفاده فرمائید.
 4. محصولات خرید شده دارای پشتیبانی هستند و با مطرح کردن سوالات خود میتوانید از پشتیبانی کمک بگیرید  پشتیبانی متعهد میشود که پشتیبان محصولات باشد و به سوالات شما که مرتبط با محصول هستند پاسخ دهد.
 5. این وب سایت تابع قوانین کشور ایران است.
 6. مسئولیت تمامی خرید های انجام شده در وب سایت آواسام برعهده ی خود خریدار است در صورتی اینکه محصول به کاربر تحویل داده شود بخاطر ماهیت فایل های مجازی ، امکان پس دادن و بازگشت وجه به هیچ عنوان برای تیم آواسام مقدور نیست.
 7. به دلیل نوسانات بازار ، قیمت محصول قیمت لحظه ای است. قیمت های تاریخ های گذشته یا تاریخ های آینده هیچ تاثیری در قیمت حال محصول ندارد و معیار و ملاک هر محصول قیمتی هست که همین الان مشاهده میکنید. ممکن است قیمت محصولی کاهش یا افزایش پیدا کند.
 8. به دلیل تغییرات قیمت ها ، بروزرسانی های مداوم و ... مسئولیت تمامی خرید های تکراری برعهده ی خود کاربر است پس اگر محصولی را خریداری کرده اید و بروزرسانی جدید آن برای شما فعال نشده است بهتر است ابتدا با پشتیبانی صحبت کنید یا در غیراین صورت هر گونه خرید مجدد جهت تهیه بروزرسانی هیچ مسئولیتی برای تیم آواسام نخواهد داشت.
 9. پشتیبانی محصولات شامل رفع ایرادات فایل های دانلودی ،‌رفع مشکلات مربوط به دوره های آموزشی ، رفع ایرادات صوتی و تصویری جلسات ویدیویی و صوتی و ... میباشد.لطفا توجه کنید پشتیبانی هرگز به معنی برگزاری کلاس های خصوصی نیست و سوالهای تکراری ، پی در پی و نامرتبط با دوره ها هرگز پاسخ داده نخواهد شد.
 10. تعهد آواسام برای نگهداری و ارائه فایل های محصولات دانلود شده فقط تا 7 روز بعد از خرید است و ممکن است بعد از گذشت 7 روز لینک ها منقضی شوند.
لینک کوتاه این مقاله : https://avasam.ir/post/103
این سیستم برپایه ی علاقه مندی شما یک دوره ی مناسب به شما پیشنهاد میدهد
مرا بسوی بهترین دوره ی آموزشی که برای من مناسب است هدایت کن 🤖

دوره های آموزشی مرتبط با این مقاله :

برای استفاده ی دیگران و حمایت از ما در جامعه های زیر به اشتراک بگذارید

برای نوشتن نظر وارد شوید ورود
یا به عنوان یک میهمان نظر خود را بنویسید :
  1. اگر سوال شما طولانی است و نیاز به پشتیبانی خوبی دارد در پروفایل خود تیکت باز کنید تیم پشتیبان ما پاسخ میدهد
  2. سعی کنید نظر خود را بیش از چند جمله بنویسید
  3. نظرات شامل توهین و تهمت و نامرتبط تائید نخواهد شد
آیا دوست دارید با یک دوره ی آموزشی با کیفیت برنامه نویسی را شروع کنید و تمام مبانی لازم را یاد بگیرید ؟ پس دوره ی دوازده قدم آواسام را از دست ندهید
دوره ی آموزش دوازده قدم برنامه نویسی
دوره ی آموزش پروژه محور ساخت کافه بازار دوره ی آموزش پروژه محور ساخت فروشگاه دیجیکالا آموزش لاراول دوره ی آموزش ویو جی اس